NEC ADLX36NDN2D Power AC Adapter 12V 3A 36W NEC12V3A36W-lavie
Qty.
  • Item Name:NewNEC12V3A36W-lavie
  • InPut:100-240~1.5A, 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 3A
  • Adapter Power: 36W