MSI A100AP05P Power AC Adapter 20V 5A 100W MSI20V5A100W-TYPE-C-SQ
Qty.
  • Item Name:NewMSI20V5A100W-TYPE-C-SQ
  • InPut:100-240V~1.6A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 20V
  • Adapter Output Current: 5A
  • Adapter Power: 100W
  • Adapter Tip Mote: Type C
  • Weight( Adapter only ) :290g
  • Dimension( L x W x H ):75.40 x 75.40 x 29.60mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:OutPut: 5.0V/3.0A 15.0W, 9V/3A,15V/3A, 20.0V/5.0A 100.0W