MSI 16F3 Power AC Adapter 19.5V 11.8A 230W DELTA19.5V11.8A230W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewDELTA19.5V11.8A230W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V-3.2A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 11.8A
  • Adapter Power: 230W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm