MOTOROLA PA-1500-1M03 Power AC Adapter 12V 4.16A 50W MOTOROLA12V4.16A50W-5.5x3.0mm
Qty.
  • Item Name:NewMOTOROLA12V4.16A50W-5.5x3.0mm
  • InPut:100-240V 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 4.16A
  • Adapter Power: 50W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 3.0mm
  • Adapter Tip Mote: A pin in the tip center
  • Package:
    1 x MOTOROLA12V4.16A50W-5.5x3.0mm Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    PA-1500-1M03 AC Adapter,
    • Model:
      [MOTOROLA PA-1500-1M03 Power AC A]
    • 9444 Units in Stock
    MOTOROLA PA-1500-1M03 Power AC Adapter 12V 4.16A 50W MOTOROLA12V4.16A50W-5.5x3.0mm Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the MOTOROLA PA-1500-1M03 Power AC Adapter 12V 4.16A 50W MOTOROLA12V4.16A50W-5.5x3.0mm adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the MOTOROLA PA-1500-1M03 Power AC Adapter 12V 4.16A 50W MOTOROLA12V4.16A50W-5.5x3.0mm AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.