MOTOROLA ARRIS DCX3600-M Power AC Adapter 12V 3A 36W DELTA12V3A36W-4.8X1.7mm
Qty.
  • Item Name:NewDELTA12V3A36W-4.8X1.7mm
  • InPut:100-240V~1.2A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 3A
  • Adapter Power: 36W
  • Adapter Plug Size: 4.8x1.7mm
  • Weight( Adapter only ) :188g
  • Dimension( L x W x H ):94.90 x 41.20 x 29.00mm