MOTOROLA MZ604 Power AC Adapter 12V 1.5A 18W MOTOROLA12V1.5A18W-2.31x0.7mm-SHAVER
Qty.
  • Item Name:NewMOTOROLA12V1.5A18W-2.31x0.7mm-SHAVER
  • InPut:100-240V~1.2A(1,2A) 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 1.5A
  • Adapter Power: 18W
  • Adapter Plug Size: 2.31x0.7mm
  • Weight( Adapter only ) :142g
  • Dimension( L x W x H ):92.10 x 42.90 x 31.30mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x MOTOROLA12V1.5A18W-2.31x0.7mm-SHAVER Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    ADP-40TH A AC Adapter,
    • Model:
      [MOTOROLA MZ604 Power AC Adapter ]
    • 9444 Units in Stock
    MOTOROLA MZ604 Power AC Adapter 12V 1.5A 18W MOTOROLA12V1.5A18W-2.31x0.7mm-SHAVER Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the MOTOROLA MZ604 Power AC Adapter 12V 1.5A 18W MOTOROLA12V1.5A18W-2.31x0.7mm-SHAVER adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the MOTOROLA MZ604 Power AC Adapter 12V 1.5A 18W MOTOROLA12V1.5A18W-2.31x0.7mm-SHAVER AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.