MOTOROLA XOOM MZ601 Power AC Adapter 12V 1.5A 18W MOTOROLA12V1.5A18W-2.31x0.7mm
Qty.
  • Item Name:NewMOTOROLA12V1.5A18W-2.31x0.7mm
  • InPut:100-240V~0.6A 50/60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 1.5A
  • Adapter Power: 18W
  • Adapter Plug Size: 2.31x0.7mm
  • Weight( Adapter only ) :120g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x MOTOROLA12V1.5A18W-2.31x0.7mm Laptop AC Adapter