MOTOROLA PPT8846 Power AC Adapter 9V 3A 27W MOTOROLA9V3A27W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewMOTOROLA9V3A27W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 9V
  • Adapter Output Current: 3A
  • Adapter Power: 27W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :335g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x MOTOROLA9V3A27W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    50-14000-248R AC Adapter,
    • Model:
      [MOTOROLA PPT8846 Power AC Adapte]
    • 9444 Units in Stock
    MOTOROLA PPT8846 Power AC Adapter 9V 3A 27W MOTOROLA9V3A27W-5.5x2.5mm Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the MOTOROLA PPT8846 Power AC Adapter 9V 3A 27W MOTOROLA9V3A27W-5.5x2.5mm adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the MOTOROLA PPT8846 Power AC Adapter 9V 3A 27W MOTOROLA9V3A27W-5.5x2.5mm AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.