LTS LTD8308T-FT Power AC Adapter 12V 2A 24W CWT12V2A24W-4pin-EU
Qty.
  • Item Name:NewCWT12V2A24W-4pin-EU
  • InPut:100-240V~50-60Hz 0.8A
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 2A
  • Adapter Power: 24W
  • Adapter Tip Mote: 4pin
  • Weight( Adapter only ) :120g
  • Dimension( L x W x H ):68.98 x 44.84 x 48.69mm