LTS LTD8308K-ET Power AC Adapter 12V 1.5A 18W MOSO12V1.5A18W-5.5x2.1mm
Qty.
  • Item Name:NewMOSO12V1.5A18W-5.5x2.1mm
  • InPut:100-240V~, 50-60Hz 0.7A Max
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 1.5A
  • Adapter Power: 18W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.1mm
  • Weight( Adapter only ) :120g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x MOSO12V1.5A18W-5.5x2.1mm Laptop AC Adapter