LITEON PA180001HK Power AC Adapter 36V 2.1A 76W LITEON36V2.1A76W-kodak-6.0x4.0mm
Qty.
  • Item Name:NewLITEON36V2.1A76W-kodak-6.0x4.0mm
  • InPut:100-240V~ 2000mA 50/60Hz
  • Adapter Output Voltage: 36V
  • Adapter Output Current: 2.1A
  • Adapter Power: 76W
  • Adapter Plug Size: 6.0x4.0mm
  • Dimension( L x W x H ):147x62x42mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LITEON36V2.1A76W-kodak-6.0x4.0mm Laptop AC Adapter