LITEON ADP-150CB Power AC Adapter 19V 7.9A 150W LITEON19V7.9A150W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewLITEON19V7.9A150W-5.5x2.5mm
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 7.9A
  • Adapter Power: 150W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.5mm
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LITEON19V7.9A150W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter