LITEON PA-1121-02 Power AC Adapter 19V 7.1A 135W ACER19V7.1A135W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewACER19V7.1A135W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V~50-60Hz 2.15a(2,15A)
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 7.1A
  • Adapter Power: 135W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :570g
  • Dimension( L x W x H ):169.60 x 66.70 x 40.00mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x ACER19V7.1A135W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter