FSP180-AAAN1 FSP24V7.5A FSP 180W Adapter for Wincor NIXDORF BEETLE Fusion 15 Electronic
Qty.
FSP180-AAAN1 FSP24V7.5A FSP 180W Adapter for Wincor NIXDORF BEETLE Fusion 15 Electronic Cash Register 24V 7.5A Replace Power Supply
  • Item Number:NewFSP24V7.5A180W-4PIN-ZZYF-OEM
  • InPut):100-240V~3A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 7.5A
  • Adapter Power: 180W
  • Adapter Tip Note: 4 Pin
  • Weight( Adapter only ) :740g
  • Dimension( L x W x H ):169.70 x 84.50 x 40.50mm