FSP120-AWAN2 FSP AC Adapter 54v 2.22A 9NA1205702 4Pin 120W
Qty.
  • Item Number:NewFSP54V2.22A120W-4PIN
  • InPut):100-240~1.8A, 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 54V
  • Adapter Output Current: 2.22A
  • Adapter Power: 120W
  • Adapter Tip Note: Molex 4 Pin
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package Inc.
    -1 x AC Adapter
    -1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • Compatible Part Numbers:
    9NA1205702 AC Adapter, FSP120-AWAN2 AC Adapter, FSP120-AWAN3-W AC Adapter,
    Fit Machine Model:
    Cradlepoint
    CRADLEPOINT: AER3100.
    • Model:
      [FSP120-AWAN2 FSP AC Adapter 54v ]
    • 8921 Units in Stock
    FSP120-AWAN2 FSP AC Adapter 54v 2.22A 9NA1205702 4Pin 120W Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the FSP120-AWAN2 FSP AC Adapter 54v 2.22A 9NA1205702 4Pin 120W adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the FSP120-AWAN2 FSP AC Adapter 54v 2.22A 9NA1205702 4Pin 120W AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.