LITEON 19V 4.74A AC/DC Adapter LITEON19V4.74A90W-4PIN-LR
Qty.
  • Item Name:NewLITEON19V4.74A90W-4PIN-LR
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 4.74A
  • Adapter Power: 90W