KOGAN KALED27MONB LCD MONITOR Power AC Adapter 24V 6.25A 150W DELTA24V6.25A150W-4PIN
Qty.
  • Item Name:NewDELTA24V6.25A150W-4PIN
  • InPut:100-240V~2.2A 50/60Hz
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 6.25A
  • Adapter Power: 150W
  • Adapter Tip Mote: 4Pin
  • Weight( Adapter only ) :800g
  • Dimension( L x W x H ):179.60 x 84.50 x 40.80mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Left: 24V, Right GND