LAMPADA EASY LAMP PLUS Power AC Adapter 12V 3A 36W TOSHIBA12V3A36W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewTOSHIBA12V3A36W-5.5x2.5mm
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 3A
  • Adapter Power: 36W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.5mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x TOSHIBA12V3A36W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter