LG GRAM 16 16Z90P-K.AAB6U1 Power AC Adapter 20V 3.25A 65W LG20V3.25A65W-TYPE-C-EU
Qty.
  • Item Name:NewLG20V3.25A65W-TYPE-C-EU
  • InPut:AC100-240V 1.6A 50/60Hz
  • Adapter Output Voltage: 20V
  • Adapter Output Current: 3.25A
  • Adapter Power: 65W
  • Adapter Tip Mote: Type C
  • Weight( Adapter only ) :265g
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:USB-PD 20V 3.25A Max, 5V/3A, 9V/3A, 15v/3A