KOHJINSHA 5-1001067Z Power AC Adapter 16V 2.8A 45W KOHJINSHA16V2.8A45W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewKOHJINSHA16V2.8A45W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V~ 0.85A 50-60HZ
  • Adapter Output Voltage: 16V
  • Adapter Output Current: 2.8A
  • Adapter Power: 45W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :160g
  • Dimension( L x W x H ):82.40 x 37.10 x 26.70mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x KOHJINSHA16V2.8A45W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter