IBM 42H1176 Power AC Adapter 24V 3.125A 75W YEAR24V3.125A75W-3pin-LF
Qty.
  • Item Name:NewYEAR24V3.125A75W-3pin-LF
  • InPut:100-240v~ 50-60Hz 2.0A Max
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 3.125A
  • Adapter Power: 75W
  • Adapter Tip Mote: Molex 3 Pin
  • Weight( Adapter only ) :630g
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Appearance New Grade >97%