IBM 01H6136 Power AC Adapter 16V 4.5A 72W IBM16V4.5A72W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewIBM16V4.5A72W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V~ 1.5A,50-60HZ
  • Adapter Output Voltage: 16V
  • Adapter Output Current: 4.5A
  • Adapter Power: 72W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :220g
  • Dimension( L x W x H ):115.50 x 51.50 x 30.20mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x IBM16V4.5A72W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter