HUAWEI FSP030 CONFERENCE TERMINAL Power AC Adapter 24V 1.25A 30W FSP24V1.25A30W-5.5x2.5m
Qty.
HUAWEI FSP030 CONFERENCE TERMINAL Power AC Adapter 24V 1.25A 30W FSP24V1.25A30W-5.5x2.5mm
  • Item Name:NewFSP24V1.25A30W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V 50/60Hz~1.3A
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 1.25A
  • Adapter Power: 30W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :185g
  • Dimension( L x W x H ):109.43 x 50.25 x 31.81mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x FSP24V1.25A30W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    FSP030-DGAA3 AC Adapter,
    • Model:
      [HUAWEI FSP030 CONFERENCE TERMINA]
    • 9444 Units in Stock
    HUAWEI FSP030 CONFERENCE TERMINAL Power AC Adapter 24V 1.25A 30W FSP24V1.25A30W-5.5x2.5m Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the HUAWEI FSP030 CONFERENCE TERMINAL Power AC Adapter 24V 1.25A 30W FSP24V1.25A30W-5.5x2.5m adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the HUAWEI FSP030 CONFERENCE TERMINAL Power AC Adapter 24V 1.25A 30W FSP24V1.25A30W-5.5x2.5m AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.