HUAWEI E51724G Power AC Adapter 12V 2A 24W HUAWEI12V2A24W-5.0x2.0mm-US
Qty.
  • Item Name:NewHUAWEI12V2A24W-5.0x2.0mm-US
  • InPut:100-240V 50/60Hz~0.8A
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 2A
  • Adapter Power: 24W
  • Adapter Plug Size: 5.0 x 2.0mm
  • Weight( Adapter only ) :150g
  • Package:
    1 x HUAWEI12V2A24W-5.0x2.0mm-US Laptop AC Adapter