GREATWALL T91 Power AC Adapter 19V 2.1A 40W DELTA19V2.1A40W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewDELTA19V2.1A40W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V~1.2A(1,2) 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 2.1A
  • Adapter Power: 40W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :139g
  • Dimension( L x W x H ):84.90 x 36.10 x 26.40mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DELTA19V2.1A40W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter