GREATWALL A91 Power AC Adapter 19V 2.1A 40W GATEWAY19V2.1A40W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewGATEWAY19V2.1A40W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V~,50-60Hz 1.0A(1,0A)
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 2.1A
  • Adapter Power: 40W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :147g
  • Dimension( L x W x H ):89.00 x 36.70 x 26.50mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x GATEWAY19V2.1A40W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter