GREATWALL A92 Power AC Adapter 19V 2.1A 40W APD19V2.1A40W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewAPD19V2.1A40W-5.5x2.5mm
  • InPut:AC100-240V 50-60Hz 1.0A
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 2.1A
  • Adapter Power: 40W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :147g
  • Dimension( L x W x H ):96.80 x 44.50 x 31.10mmmm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x APD19V2.1A40W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter