GREATWALL T91 Power AC Adapter 19V 2.1A 40W BENQ19V2.1A40W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewBENQ19V2.1A40W-5.5x2.5mm
  • InPut:AC100-240V~1.2A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 2.1A
  • Adapter Power: 40W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.5mm
  • Adapter Tip Mote: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :145g
  • Dimension( L x W x H ):85.70 x 36.30 x 25.50mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x BENQ19V2.1A40W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter