GOSPELL G1022B-540-240 Power AC Adapter 54V 2.4A 130W GOSPELL54V2.4A130W-5.5x2.1mm
Qty.
  • Item Name:NewGOSPELL54V2.4A130W-5.5x2.1mm
  • InPut:100-240V 50-60Hz 4A Max
  • Adapter Output Voltage: 54V
  • Adapter Output Current: 2.4A
  • Adapter Power: 130W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.1mm
  • Weight( Adapter only ) :480g
  • Dimension( L x W x H ):169.10 x 68.40 x 36.70mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Apperance New Grade >95%. Less Than 10 Pics In stock.
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x GOSPELL54V2.4A130W-5.5x2.1mm Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    G1022B-540-240 AC Adapter,
    • Model:
      [GOSPELL G1022B-540-240 Power AC ]
    • 9444 Units in Stock
    GOSPELL G1022B-540-240 Power AC Adapter 54V 2.4A 130W GOSPELL54V2.4A130W-5.5x2.1mm Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the GOSPELL G1022B-540-240 Power AC Adapter 54V 2.4A 130W GOSPELL54V2.4A130W-5.5x2.1mm adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the GOSPELL G1022B-540-240 Power AC Adapter 54V 2.4A 130W GOSPELL54V2.4A130W-5.5x2.1mm AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.