GOOGLE W16033N1A Power AC Adapter 16.5V 2A 33W GOOGLE16.5V-2A33W-3.5x1.35mm
Qty.
  • Item Name:NewGOOGLE16.5V-2A33W-3.5x1.35mm
  • InPut:100-240V~1.1A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 16.5V
  • Adapter Output Current: 2A
  • Adapter Power: 33W
  • Adapter Plug Size: 3.5 x 1.35mm
  • Weight( Adapter only ) :140g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x GOOGLE16.5V-2A33W-3.5x1.35mm Laptop AC Adapter