Genuine FSP036-RAB POWER ADAPTER 12V 3A 2 PIN PLUG FORTIGATE FORTINET AD036RAB-FTN3
Qty.
  • Item Number:NewFSP12V3A36W
  • InPut):100-240V,1.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 3A
  • Adapter Power: 36W
  • Weight( Adapter only ) :150g
  • Dimension( L x W x H ):91.6 x 37.40 x 26.00mm