Genuine FSP FSP060-RTAAN2 AC Adapter 24v 2.5A Round with 3 pins For Printer 60W
Qty.
  • Item Number:NewFSP24V2.5A60W-3Pin
  • InPut):100-240V~1.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 2.5A
  • Adapter Power: 60W
  • Adapter Tip Note: Round with 3 Pins
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:New Grade > 95%. Function is tested.
  • Total Sale: Sell Well
  • Package Inc.
    -1 x AC Adapter
    -1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • Compatible Part Numbers:
    FSP060-RAA AC Adapter, FSP060-RTAAN2 AC Adapter,
    Fit Machine Model:
    • Model:
      [Genuine FSP FSP060-RTAAN2 AC Ada]
    • 8921 Units in Stock
    Genuine FSP FSP060-RTAAN2 AC Adapter 24v 2.5A Round with 3 pins For Printer 60W Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the Genuine FSP FSP060-RTAAN2 AC Adapter 24v 2.5A Round with 3 pins For Printer 60W adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the Genuine FSP FSP060-RTAAN2 AC Adapter 24v 2.5A Round with 3 pins For Printer 60W AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.