Genuine FSP FSP150-AHAN1 AC/DC Adapter 12V 12.5A 150W Big Round With 5 Pins
Qty.
  • Item Number:NewFSP12V12.5A150W-5PIN
  • InPut):100-240V~2.0A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 12.5A
  • Adapter Power: 150W
  • Adapter Tip Note: Round with 5 Pin
  • Weight( Adapter only ) :760g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package Inc.
    -1 x AC Adapter
    -1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • Compatible Part Numbers:
    FSP150-AHAN1 AC Adapter,
    Fit Machine Model:
    Par
    PAR: 15050-01, PARTECH 15050-01 POS SYSTEM.
    • Model:
      [Genuine FSP FSP150-AHAN1 AC/DC A]
    • 8921 Units in Stock
    Genuine FSP FSP150-AHAN1 AC/DC Adapter 12V 12.5A 150W Big Round With 5 Pins Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the Genuine FSP FSP150-AHAN1 AC/DC Adapter 12V 12.5A 150W Big Round With 5 Pins adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the Genuine FSP FSP150-AHAN1 AC/DC Adapter 12V 12.5A 150W Big Round With 5 Pins AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.