Genuine FSP FSP084-DIBAN2 AC Adapter 12V 7A FSP084-DIBA 84W Power Supply
Qty.
  • Item Number:NewFSP12V7A84W-5.5x2.5mm
  • InPut):100-240V~1.3A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 7A
  • Adapter Power: 84W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :475g
  • Dimension( L x W x H ):159.38 x 59.40 x 34.40mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package Inc.
    -1 x AC Adapter
    -1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • Compatible Part Numbers:
    Fit Machine Model:
    Atom
    ATOM: TS-259 PRO,
    CISCO: NSS322,
    DROBO: DRO4DD, DRO4DU10, DR04DD,
    QANP: TS-212,
    SHARP: 28000399,
    SHUTTLE: DS81.
    • Model:
      [Genuine FSP FSP084-DIBAN2 AC Ada]
    • 8921 Units in Stock
    Genuine FSP FSP084-DIBAN2 AC Adapter 12V 7A FSP084-DIBA 84W Power Supply Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the Genuine FSP FSP084-DIBAN2 AC Adapter 12V 7A FSP084-DIBA 84W Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the Genuine FSP FSP084-DIBAN2 AC Adapter 12V 7A FSP084-DIBA 84W Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.