FSP FSP220-KAAM1 Power AC Adapter 24V 9.17A 220W FSP24V9.17A220W-3PIN
Qty.
  • Item Name:NewFSP24V9.17A220W-3PIN
  • InPut:AC100-240V 2.5-1.2A 47/63Hz
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 9.17A
  • Adapter Power: 220W
  • Adapter Tip Mote: Round with 3 Pin
  • Weight( Adapter only ) :1140g
  • Original / Genuine : Yes
  • Note: This adapter is marked have 4 pin, but it is round with 3 pin in fact. New Grade > 98%.