New and Original FSP FSP220-ABAN2 19V 11.57A 220W -4Hole Swithing Power Adapter
Qty.
  • Item Name:NewFSP19V11.57A220W-4Hole
  • InPut:100-240V~3.0A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 11.57A
  • Adapter Power: 220W
  • Adapter Tip Mote: 4 holes
  • Weight( Adapter only ) :1010g
  • Dimension( L x W x H ):196 x 87 x 44mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note: 100% Brand New and Original.
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x FSP19V11.57A220W-4Hole Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    FSP220-ABAN2 AC Adapter, FSP220ABAN2 AC Adapter,
    • Model:
      [FSP FSP220ABAN2 Power AC Adapter]
    • 9444 Units in Stock
    New and Original FSP FSP220-ABAN2 19V 11.57A 220W -4Hole Swithing Power Adapter Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the New and Original FSP FSP220-ABAN2 19V 11.57A 220W -4Hole Swithing Power Adapter adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the New and Original FSP FSP220-ABAN2 19V 11.57A 220W -4Hole Swithing Power Adapter AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.