NEC Versa SXI Power AC Adapter 19V 3.16A 60W NEC19V3.16A60W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewNEC19V3.16A60W-5.5x2.5mm
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 3.16A
  • Adapter Power: 60W
  • Adapter Plug Size: 5.5*2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :220g
  • Dimension( L x W x H ):113*48*31mm
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x NEC19V3.16A60W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter