NEC Versa VX Power AC Adapter 15V 4A 60W NEC15V4A-60W-6.5x4.4mm
Qty.
  • Item Name:NewNEC15V4A-60W-6.5x4.4mm
  • InPut:100-240V~1.3~0.65A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 15V
  • Adapter Output Current: 4A
  • Adapter Power: 60W
  • Adapter Plug Size: 6.5 x 4.4mm
  • Adapter Tip Mote: 1 pin in center
  • Weight( Adapter only ) :249g
  • Dimension( L x W x H ):108.40 x 53.02 x 29.06mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x NEC15V4A-60W-6.5x4.4mm Laptop AC Adapter