NEC Versa VX Power AC Adapter 19V 2.64A 50W ASUS19V2.64A50W-4.8x1.7mm
Qty.
  • Item Name:NewASUS19V2.64A50W-4.8x1.7mm
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 2.64A
  • Adapter Power: 50W
  • Adapter Plug Size: 4.8x1.7mm
  • Weight( Adapter only ) :220g
  • Dimension( L x W x H ):113x48x31mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x ASUS19V2.64A50W-4.8x1.7mm Laptop AC Adapter