NEC Versa VX Power AC Adapter 19V 2.64A 50W ASUS19V2.64A50W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewASUS19V2.64A50W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V~ 1.5A,50-60HZ
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 2.64A
  • Adapter Power: 50W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :195g
  • Dimension( L x W x H ):92.50 x 39.50 x 28.10mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x ASUS19V2.64A50W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter