DELTA SADP-65KB Power AC Adapter 20V 3.25A 65W DELTA20V3.25A65W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewDELTA20V3.25A65W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V~1.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 20V
  • Adapter Output Current: 3.25A
  • Adapter Power: 65W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :220g
  • Dimension( L x W x H ):108.40 x 46.20 x 30.10mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DELTA20V3.25A65W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter