DELTA SADP-65KB D Power AC Adapter 19V 3.42A 65W DELTA19V3.42A65W-5.5X1.7mm-small
Qty.
  • Item Name:NewDELTA19V3.42A65W-5.5X1.7mm-small
  • InPut:100-240V~1.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 3.42A
  • Adapter Power: 65W
  • Adapter Plug Size: 5.5x1.7mm
  • Adapter Tip Mote: acer tip
  • Weight( Adapter only ) :208g
  • Dimension( L x W x H ):95.00 x 50.10 x 25.70mm