DELTA DA150PM100-00 Power AC Adapter 19.5V 12.3A 240W DELTA19.5V12.3A240W-7.4x5.0mm
Qty.
  • Item Name:NewDELTA19.5V12.3A240W-7.4x5.0mm
  • InPut:100-240V~3.5A(3,5A)50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 12.3A
  • Adapter Power: 240W
  • Adapter Plug Size: 7.4x5.0mm
  • Weight( Adapter only ) :877g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DELTA19.5V12.3A240W-7.4x5.0mm Laptop AC Adapter