RESMED AIRSENCE 10 AUTOSET Power AC Adapter 24V 3.75A 90W CAP-RESMED24V3.75A90W-7.4x5.0m
Qty.
RESMED AIRSENCE 10 AUTOSET Power AC Adapter 24V 3.75A 90W CAP-RESMED24V3.75A90W-7.4x5.0mm
  • Item Name:NewCAP-RESMED24V3.75A90W-7.4x5.0mm
  • InPut:12V/24V--13/6.5A
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 3.75A
  • Adapter Power: 90W
  • Adapter Plug Size: 7.4 x 5.0mm
  • Weight( Adapter only ) :850g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x CAP-RESMED24V3.75A90W-7.4x5.0mm Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
    Compatible Part Numbers:
    370003 AC Adapter,
    • Model:
      [RESMED AIRSENCE 10 AUTOSET Power]
    • 9444 Units in Stock
    RESMED AIRSENCE 10 AUTOSET Power AC Adapter 24V 3.75A 90W CAP-RESMED24V3.75A90W-7.4x5.0m Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the RESMED AIRSENCE 10 AUTOSET Power AC Adapter 24V 3.75A 90W CAP-RESMED24V3.75A90W-7.4x5.0m adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the RESMED AIRSENCE 10 AUTOSET Power AC Adapter 24V 3.75A 90W CAP-RESMED24V3.75A90W-7.4x5.0m AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.