RESMED 390001 Power AC Adapter 24V 3.75A 90W RESMED24V3.75A90W-Rectangle
Qty.
  • Item Name:NewRESMED24V3.75A90W-Rectangle
  • InPut:100-240V~50-60 1.0-1.5A 115V~400Hz 1.5A
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 3.75A
  • Adapter Power: 90W
  • Adapter Tip Mote: Rectangle
  • Weight( Adapter only ) :410g
  • Dimension( L x W x H ):131.80 x 65.10 x 32.80mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Less Than 10 Pics In Stock.
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x RESMED24V3.75A90W-Rectangle Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [RESMED 390001 Power AC Adapter 2]
    • 9444 Units in Stock
    RESMED 390001 Power AC Adapter 24V 3.75A 90W RESMED24V3.75A90W-Rectangle Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the RESMED 390001 Power AC Adapter 24V 3.75A 90W RESMED24V3.75A90W-Rectangle adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the RESMED 390001 Power AC Adapter 24V 3.75A 90W RESMED24V3.75A90W-Rectangle AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.