DELTA 79H00107-00M Power AC Adapter 9V 1.67A 15W DELTA9V1.67A15W-HTC-US-B
Qty.
  • Item Name:NewDELTA9V1.67A15W-HTC-US-B
  • InPut:100-240V~0.6A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 9V
  • Adapter Output Current: 1.67A
  • Adapter Power: 15W
  • Adapter Tip Mote: FOR HTC
  • Weight( Adapter only ) :115g
  • Dimension( L x W x H ):72.00 x 42.30 x 28.10mm