DELTA ADP24AB Power AC Adapter 12V 2A 24W DELTA12V2A24W-5.5x2.5mm-AB
Qty.
  • Item Name:NewDELTA12V2A24W-5.5x2.5mm-AB
  • InPut:100-240V 0.9A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 2A
  • Adapter Power: 24W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DELTA12V2A24W-5.5x2.5mm-AB Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
    • Model:
      [DELTA ADP24AB Power AC Adapter 1]
    • 9444 Units in Stock
    DELTA ADP24AB Power AC Adapter 12V 2A 24W DELTA12V2A24W-5.5x2.5mm-AB Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the DELTA ADP24AB Power AC Adapter 12V 2A 24W DELTA12V2A24W-5.5x2.5mm-AB adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the DELTA ADP24AB Power AC Adapter 12V 2A 24W DELTA12V2A24W-5.5x2.5mm-AB AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.