GIGABYTE AERO15X V8 Power AC Adapter 19V 10.5A 200W CHICONY19V10.5A200W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewCHICONY19V10.5A200W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V 2.0A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 10.5A
  • Adapter Power: 200W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :840g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x CHICONY19V10.5A200W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter