LITEON 332-1886 Power AC Adapter 19V 1.58A 30W LITEON19V1.58A30W-platoon
Qty.
  • Item Name:NewLITEON19V1.58A30W-platoon
  • InPut:100-240V~ 1.5A 50/60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 1.58A
  • Adapter Power: 30W
  • Adapter Tip Mote: platoon
  • Weight( Adapter only ) :144g
  • Dimension( L x W x H ):89.40 x 35.80 x 26.50mm