DELTA EADP-40MB A Power AC Adapter 12V 3A 36W SONY12V3A36W-5.5x3.0mm
Qty.
  • Item Name:NewSONY12V3A36W-5.5x3.0mm
  • InPut:100-240v~ 0.75A-0.4A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 3A
  • Adapter Power: 36W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 3.0mm
  • Adapter Tip Mote: 1 pin in center